top of page

Firma Profili

Hakkımızda

Kurulduğu 2017 yılından itibaren izlediği başarılı pazarlama stratejileriyle sektörde kendine önemli bir yer edinen Deveci Mobilya;  mobilya, bisiklet, elektronik eşya ve  halı showroomu ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Kişilerin değişen ihtiyaçları doğrultusunda her zaman esnek, öncü ve yaratıcı çözümleri ile yaşamlara değer katan  Deveci Mobilya, rahatı ve huzuru her zaman paraya tercih eden bir anlayışla sizlere kaliteyi ucuza yaşatmayı hedefliyor.

Akıllı ve ilkeli pazarlama anlayışı, kaliteli ürün ve profesyonel kadrosu ile müşterilerinin yaşam tarzını farklılaştırmayı amaç edinen Deveci Mobilya, tasarımdaki yenilikleri, sektördeki her aşamayı kontrol ve takip etmekte, tüketici odaklı kalite çıtasını her geçen gün biraz daha yükseltmektedir.

Vizyon

Firmamızın bölgesel pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, bölgenin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

Misyon

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,  güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak.

bottom of page