İhlas Aura Şofben

Ürün Kodu: 153.07.11.1
0,00₺Fiyat
 • Depo Suyu ile Çalışabilen, Tüp Rezistanslı Aura Şofben ile Sıcak suya ulaşmak Çok Kolay!
  Sıcak suya ulaşmak için boşa akıtılan sulara, kaybedilen zamana karşı geliştirilen Aura Şofben, anında sıcak su sağlar. Bunun için ekstra bir özellik gerekmez. Normal şebeke suyu ve ev elektriği ile kolayca çalışır. Su tankı gerektirmez. Otomatiktir, su açılmadan ya da yeterli miktarda su gelmeden çalışmaz.Pratik ve kullanımı kolay, kurulumu ücretsizdir. Şık ve ergonomik tasarımı ile kısıtlı alanlar için idealdir.
   

  Yüksek Güvenlikli, 5 Emniyetli Konforlu Sıcak Su
  5 emniyetli Aura Şofben, çevreci A Enerji sınıfı olma özelliğiyle %99 oranında enerji verimliliği ile suyun akışına göre elektrik harcar ve su kapatılınca elektriği otomatik olarak kapatır. Aura Şofben, sıcak su gereken her yerde zahmetsiz ve kesintisiz sıcak su sağlar. Beklemeden anında sıcak su üretmesi ve ayarlanan sabit su sıcaklığı ile gereksiz enerji sarfiyatı yapmaz, düşük elektrik tüketimi ile bütçenize katkı sağlar.

  25 yıllık tecrübesi ile günlük, sık kullanıma uygun olarak tasarlanan Aura Şofben, termostat emniyeti ile aşırı su ısınmasını engeller, ani yanmaları ortadan kaldırır. Elektrik kaçağını önleyen bağlantı, yangına karşı alevlenmeyen, yanmaz malzeme ile herhangi bir tehlikede maksimum güvenliğe sahiptir. Sıcak su gereken her yerde zahmetsiz ve kesintisiz sıcak su sağlar.

hepsiburada-deveci logo.png
trendyol-deveci logo.png

Adres

İletişim

Merkez: Mustafa Kemal Mh. Eyüp Sultan Cd.

İpek Yapı Koop. A-5 No: 105 D: A1
İskenderun / HATAY

Şube : Gökmeydan Mah. Ahmet Taner

Kışlalı Cd. Vedia Diker 74-4/2 

Arsuz / HATAY

Gsm  :  0536 453 04 75

Gsm :   0534 013 41 81

Telefon: (0326) 618 40 66

 • whatsapp logo
 • Instagram
 • Wix Facebook page